THE BEST FIRE HOSE CABINETS OF TURKEY

 

Sprinkler
Vanalar
Gazli Sondurme
Yangin Pompalari
Yangin Algilama ve Ihbar
Kopuklu Sondurme
Davlumbas Sondurme
Yivli Kaplin Baglantilari
Yangin Kapilari
Yangin Damperleri
Yangin Dolaplari

 

Powered by JASEEN

 

 

 

Anasayfa Odes Urunler Email Linkler
 

GROOVED COUPLINGS

4 Flexible Couplings
4 Rigit Couplings
4 Flanged Couplings
4 Grooved Flanges
4 Grooved Elbows
4 Grooved Tee
4 Grooved Tee - Reduction
4 Grooved Reduction
4 Clamp Tee
4 Sprinkler Tee
g Flexible Couplings

Deprem güvenliği önem taşıyan projelerde, yangın boru hatlarına esneklik verme amacı ile kullanılırlar. İşçilik ve montaj malzemesi maliyetlerini %40-50 arasında düşürerek, hızlı ve ucuz montaj olanağı sağlarlar. 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Rijit tip kaplinlere göre daha fazla elastikiyet sağlarlar ve basınç değerleri daha yüksektir.
g Rigit Couplings

1" - 12" çapında; galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Esnek tip kaplinlere göre daha az elastikiyet sağlarlar ve basınç değerleri daha düşüktür.
g Flanged Couplings

Flanş tipte bir bağlantıdan yivli tipte bağlantıya dönmek için kullanılan, tek tarafı flanşlıi diğer tarafı yiv açılmış bağlantı malzemesidir. 2" - 24" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. ANSI 150, PN 10 ve PN 16 flanş bağlantıları mevcuttur.
g Grooved Flanges

Flanş tipte bir bağlantıdan yivli tipte bağlantıya dönmek için kullanılan, tek tarafı flanşlıi diğer tarafı yiv açılmış bağlantı malzemesidir. 2" - 24" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.ANSI 150, PN 10 ve PN 16 flanş bağlantıları mevcuttur.
g Grooved Elbows

90o, 45o, 22 1/2o, 11 1/4o olarak, 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Grooved Tee

Giriş ve çıkış ağizları aynı çap ölçüsünde, 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Grooved Tee - Reduction
Giriş ve çıkış ağizları ayrı çap ölçüsünde, 2" x 1" ile 24" x 20" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.

g Grooved Reduction
Giriş ve çıkış ağzı ayrı çap ölçüsünde, 1 1/4" x 1" ile 8" x 6" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Clamp Tee

Sprinkler hatları boru birleşme nokataları üzerinden, herhangi başka bir fitting malzemesine ihtiyaç duyulmaksızın çıkış almak için tasarlanmışlardır. 2" x 1/2" ile 6" x 2 1/2" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Çıkış ağızları BSP dişli veya yivli olarak iki tipte mevcuttur.
g Sprinkler Tee

Sprinkler hatları üzerinden, herhangi başka bir fitting malzemesine ihtiyaç duyulmaksızın sprinkler bağlamak için tasarlanmışlardır. 1" x 1/2" ile 2 1/2 x  3/4" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Çıkış ağızları BSP dişli veya yivli olarak iki tipte mevcuttur.

ODES

ORTADOĞU ELEKTRİK ELEKTRONİK ve YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Yukarı Dudullu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sok. No:3 Kat:2 / D:5 Kat:3 / D: 7-8 Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: 90 216 526 49 13 PBX(5 Hat) ...... Fax: 90 216 526 52 50 ...... e-mail: odes@odes.com.tr