ODEFIRE TURKIYE'NIN EN KALITELI YANGIN DOLAPLARI

 

Sprinkler
Vanalar
Gazli Sondurme
Yangin Pompalari
Yangin Algilama ve Ihbar
Gaz Algilama
Kopuklu Sondurme
Davlumbas Sondurme
Yivli Kaplin Baglantilari
Yangin Kapilari
Yangin Damperleri
Yangin Dolaplari

Anasayfa Odes Urunler Email Linkler
 

YİVLİ KAPLİN BAĞLANTILARI

4 Esnek Tip Kaplinler
4 Rijit Tip Kaplinler
4 Yivli Flanşlar
4 Flanşlı Yivli Bağlantılar
4 Yivli Dirsekler
4 Yivli Tee - Sabit
4 Yivli Tee - Redüksiyon
4 Yivli Redüksiyonlar
4 Clamp Tee
4 Sprinkler Hırsız Kelepçesi
g Esnek Tip Kaplinler

Deprem güvenliği önem taşıyan projelerde, yangın boru hatlarına esneklik verme amacı ile kullanılırlar. İşçilik ve montaj malzemesi maliyetlerini %40-50 arasında düşürerek, hızlı ve ucuz montaj olanağı sağlarlar. 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Rijit tip kaplinlere göre daha fazla elastikiyet sağlarlar ve basınç değerleri daha yüksektir.
g Rijit Tip Kaplinler

1" - 12" çapında; galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Esnek tip kaplinlere göre daha az elastikiyet sağlarlar ve basınç değerleri daha düşüktür.
g Yivli Flanşlar

Flanş tipte bir bağlantıdan yivli tipte bağlantıya dönmek için kullanılan, tek tarafı flanşlıi diğer tarafı yiv açılmış bağlantı malzemesidir. 2" - 24" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. ANSI 150, PN 10 ve PN 16 flanş bağlantıları mevcuttur.
g Flanşlı Yivli Bağlantılar

Flanş tipte bir bağlantıdan yivli tipte bağlantıya dönmek için kullanılan, tek tarafı flanşlıi diğer tarafı yiv açılmış bağlantı malzemesidir. 2" - 24" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.ANSI 150, PN 10 ve PN 16 flanş bağlantıları mevcuttur.
g Yivli Dirsekler

90o, 45o, 22 1/2o, 11 1/4o olarak, 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Yivli Tee - Sabit

Giriş ve çıkış ağizları aynı çap ölçüsünde, 1" - 12" çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Yivli Tee - Redüksiyon
Giriş ve çıkış ağizları ayrı çap ölçüsünde, 2" x 1" ile 24" x 20" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.

g Yivli Redüksiyonlar
Giriş ve çıkış ağzı ayrı çap ölçüsünde, 1 1/4" x 1" ile 8" x 6" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler.
g Clamp Tee

Sprinkler hatları boru birleşme nokataları üzerinden, herhangi başka bir fitting malzemesine ihtiyaç duyulmaksızın çıkış almak için tasarlanmışlardır. 2" x 1/2" ile 6" x 2 1/2" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Çıkış ağızları BSP dişli veya yivli olarak iki tipte mevcuttur.
g Sprinkler Hırsız Kelepçesi

Sprinkler hatları üzerinden, herhangi başka bir fitting malzemesine ihtiyaç duyulmaksızın sprinkler bağlamak için tasarlanmışlardır. 1" x 1/2" ile 2 1/2 x  3/4" dönüştürücü çapında; Galvanizli ve Kırmızı Boyalı renklerde imal edilirler. Çıkış ağızları BSP dişli veya yivli olarak iki tipte mevcuttur.

ODES

ORTADOĞU ELEKTRİK ELEKTRONİK ve YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Yukarı Dudullu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sok. No:3 Kat:2 / D:5 Kat:3 / D: 7-8 Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: 90 216 526 49 13 PBX(5 Hat) ...... Fax: 90 216 526 52 50 ...... e-mail: odes@odes.com.tr