TURKIYE'NIN EN KALITELI YANGIN DOLAPLARI

Sprinkler
Vanalar
Gazli Sondurme
Yangin Pompalari
Yangin Algilama ve Ihbar
Gaz Algilama
Kopuklu Sondurme

 

 

Powered by JASEEN

 

Anasayfa Odes Urunler Email Linkler

 

TÜRKİYEDE BİR MİLYON METREKAREYİ BİZ KORUYORUZ

ODES Yangından korunma sistemleri konusunda 1987 yılından beri uzman kadrosu ile hizmet vermektedir ve bugüne kadar uluslar arası standartlarda gerçekleştirdiği anahtar teslimi projeler sayesinde koruduğu alan bir milyon metrekareyi geçmiştir.

ODES kendisine faaliyet alanı olarak sadece yangın mühendisliğini seçmiştir.Tüm bilgi birikimi ve maddi gücünü bu noktada odaklandırarak 40’a yakın personel ile uluslararası standartlarda projelendirme malzeme temini,montaj,devreye alma ve bakım hizmetleri veren yangından korunma firması olmayı amaçlamıştır.

ODES 1987-98 yılları arasında anahtar teslimi FMI,Bureau Veritas ve Türk  Loydu onaylı projeler gerçekleştirmiştir.Sistemlerin montaj ve bakımlarının malzeme temini ve projelendirme kadar önemli olduğunu vurgulamıştır.

ODES genişleyen kadrosu ile 1998 yılı itibariyle taahhüt firmalarına projecilere ve malzeme satıcılarına da hizmet vermeyi amaçlamıştır.

ODES uzman kadrosu ile tüm dünyada otorite kabul edilen NFPA (National Fire Protection Association) veya istenirse LPC,UL,ULC,FM,EN,VdS,listeli veya onaylı malzeme temini hizmetlerini vermektedir.

                        

ODES

ORTADOĞU ELEKTRİK ELEKTRONİK ve YANGIN KORUNUM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Yukarı Dudullu Mah. Çetin Cad. Nurettin Duman Sok. No:3 Kat:2 / D:5 Kat:3 / D: 7-8 Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: 90 216 526 49 13 PBX(5 Hat) ...... Fax: 90 216 526 52 50 ...... e-mail: odes@odes.com.tr